ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ

İş sağlığı ve GüvenliğiHizmetleri mevzuatı çerçevesinde ; En son yasal düzenlemelere göre 1 personel dahi çalışanı bulunan ,sanayiden sayılan ve sayılmayan her türlü işyerine , İşyeri Hekimliği, İş güvenliği Uzmanlığı ve Diğer Sağlık Personeli hizmeti veren kuruluşlardır.İşverenler 1 Ocak 2013 tarihi itibariyle Risk Analizi ,Acil Durum Eylem Planı , Sağlık Gözetimi , İş sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerini tamamlamak zorundadırlar. 1 Ocak 2014 tarihi itibariyle Tehlikeli , Çok Tehlikeli ve 50 den fazla çalışanı bulunan Az Tehlikeli işyerlerinde , 1 Temmuz 2016 itibariyle çalışan sayısına bakılmaksızın Az Tehlikeli sınıftaki işyerlerinde İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimi çalıştırma yükümlülüğü altındadır.

Şirketinizde zorunlu olan işgüvenliği uzmanı , işyeri hekimi ve diğer sağlık personeli yükümlüğünüzü üzerinizden alarak daha verimli bir hizmet almasını sağlar.

Alınan hizmet faturalandırılır ve gider olarak gösterebilir.

Bize ulaşın!

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Pazartesi - Cuma: 09:00 ile 18:00 arasında
  • Addres:Torbalı Mahallesi 5014 Sokak No:48/B Torbalı,Izmir
  • Telefon: (232) 484-41-43
  • Telefon: (532) 465-24-30
  • Telefon: (542) 562-35-00
  • Email: info@altindagosgb.com

Forum-canlı destek BİLGİLENDİRME

Forum:
Forumumuzdan bilgi edinebilir, merak ettiğiniz konuları tartışmaya açabilir ya da açılan konuları inceleyebilirsiniz.

Canlı Destek:
Canlı destek sayfamız üzerinden operatörümüz cevrimiçi olduğunda anlık, olmadığında iste mesaj bırakarak iletişime geçebilirsiniz. Hizmetlerimiz, eksik-anlaşılmayan durumlar ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz.